czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 maja 2016
  • 22 maja 2016
  • wyświetleń: 2358

Majowy Bzik Miłosny w MDK - wystawa, koncerty i inne atrakcje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Przed nami kolejna edycja Majowego Bzika Miłosnego. Tym razem Miejski Dom Kultury proponuje wystawę, koncerty oraz Krakowski Salon Poezji i inne atrakcje. A wszystkie te wydarzenia o i wokół miłości.

Reklama

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 14 maja o godzinie 14.30 w holu kina Świt. Movimento Plus oraz panowie z Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento zaprezentują "Zagrajmy w zielone". Następnego dnia o godzinie 16.00 w sali widowiskowej MDK Jerzy Owczarz (fortepian), Barbara Bielaczyc (sopran) i Rafał Majzner (tenor) przedstawią program "Amor zaklęty w strunach fortepianu".

Kolejne spotkanie zaplanowano na piątek, 20 maja na godzinę 17.30 w Piwnicy Muz. W ramach Krakowskiego Salonu Poezji zaprezentowana zostanie poezja miłosna, którą czytać będą: Jadwiga Grygierczyk oraz uczniowie klasy wokalnej Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej w Bielsku-Białej.

Na zakończenie - w niedzielę, 22 maja o godzinie 15.00 w holu kina Świt będzie można zobaczyć "Odcienie miłości' - wystawę prac Yekta Erbas i Hamza Kirbas i pokaz tureckiej techniki malowania na wodzie Ebru Art. Odbędzie się także minirecital Eweliny Stanclik oraz koncert poezji śpiewanej z muzyką Eweliny Stanclik w wykonaniu artystów Czechowickiego Teatru Muzycznego Movimento.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj