Rozrywka

  • 11 maja 2016
  • 16 maja 2016
  • wyświetleń: 1434

Warsztaty literackie z Mirosławem Bochenkiem

Za nami:

Wszystkich, którzy już odkryli w sobie albo przeczuwają rychłe ujawnienie się ukrytych predylekcji do literatury wszelkiego autoramentu: poezja, proza, dramat, esej, krytyka, tekst piosenki, skecz, felieton, reportaż, przekład literacki itp. zapraszamy do udziału w warsztatach literackich "Uwolnij swój talent".

Warsztaty, w formie comiesięcznych kameralnych spotkań, odbywają się w Galerii MDK, w gronie szczerych pasjonatów pióra, gotowych na podbój całej rzeszy głodnych nowej literatury czytelników. Prowadzący je Mirosław Bochenek to znany bielski poeta, felietonista i autor tekstów piosenek, m.in. dla Ryszarda Riedla i zespołu Dżem, Mirosława Breguły, duetu Universe, Kabaretu Długi czy aktorów Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Jest autorem siedmiu książek, laureatem wielu nagród oraz jurorem znaczących festiwali i konkursów literackich organizowanych w całej Polsce.

Uczestnicy warsztatów skazani są na znaczące wzbogacenie ogólnej wiedzy o literaturze, nabycie tak ważnej dziś ogłady językowej oraz zyskanie umiejętności znalezienia własnej drogi twórczej. Doświadczenie artystyczne prowadzącego, idące w parze z rzadkim darem sugestywnego przekazu bezcennych wskazówek i merytorycznych uwag, na zawsze ustrzeże Was od czyhających na piękne młode talenty pułapek grafomanii i megalomanii oraz pozwoli szerokim łukiem ominąć kuszące i powabne mielizny kiczu.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj