czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 maja 2016
  • 29 maja 2016
  • wyświetleń: 1428

"Angry Birds Film" oraz "Alicja po drugiej stronie lustra" w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Multikino Czechowice-Dziedzice zaprasza na przedpremierowe pokazy 25 i 26 maja na animację "Angry Birds Film" oraz 26 maja na film "Alicja po drugiej stronie lustra". Obie produkcje będą miały premierę 27 maja.

Reklama

"Angry Birds Film" to filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę "Angry Birds" ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi.

Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!"Alicja po drugiej stronie lustra" to kolejna przygoda dziewczyny, która ponownie wróci do Krainy Czarów, by pokrzyżować plany tajemniczego Władcy Czasu. By tego dokonać, nasza bohaterka wybierze się w przeszłość. A my wraz z nią zobaczymy, dlaczego Kapelusznik i cała reszta ferajny są tak, delikatnie mówiąc, pokręceni.Dzięki akcji "Rodzina do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

Bilety można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj