Rozrywka

  • 26 maja 2016
  • 28 maja 2016
  • wyświetleń: 2541

Dzień Dziecka w CH Sarni Stok - gotowanie z małymi master-szefami

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi pasjonaci kuchni mogą przeżyć wyjątkową przygodę i spróbować swoich sił z małymi master-szefami: Amelią Gardaś i Mateuszem Truszkiewiczem, znanymi z telewizyjnego programu kulinarnego! Oprócz tego sklepy przygotują oferty promocyjne, dzięki którym podarujecie dzieciom to, o czym marzą.

Dzień Dziecka w CH Sarni Stok


- Zachęcamy do spróbowania swoich sił pod okiem małych mistrzów kuchni, przyłączenia się do zabawy i przeżycia kulinarnej przygody! Na uczestników czekają bardzo atrakcyjne pokazy i warsztaty kulinarne oraz mnóstwo nagród - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Tego dnia nastąpi rozstrzygnięcie finału konkursu „Dzieciaki gotują!”, w którym do wygrania są zestawy nagród na łączną kwotę prawie 1400 zł. Każde dziecko będzie mogło również wykonać sobie bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie i pomalować fantazyjnie buzię.

Promocje z okazji dnia dziecka dostępne są na ulotce oraz na stronie http://www.sarnistok.pl. Z kartą podarunkową Sarni Stok można będzie skorzystać z akcji: Bonus na Kartę i otrzymać 20 zł doładowania za wydane 100 zł na zakupy.

Zachęcamy również do udziału w bezpłatnych spektaklach teatralnych w ramach "Niedzielnych Bajeczek” pt. „Alicja w Krainie Czarów”:
  • cz. I - sobota, 28 maja,
  • cz. II - niedziela, 29 maja.


Obydwa przedstawienia rozpoczną się o godzinie 16.00.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj