czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 lutego 2006
  • wyświetleń: 1401

Zagrają dla Alka

Reklama

Szykuje się całkiem fajna impreza gdzie zostanie połączone przyjemne z pożytecznym. W Klubie Rude'boy w Bielsku Białej odbędzie się koncert charytatywny. Wszyscy którzy się pojawią zagrają dla Alka, 7 letniego chłopczyka chorego na ostrą białaczkę. Leczenie niestety jest długie, ciężkie i bardzo kosztowne i właśnie zbierane będą pieniądze na lekarstwa dla Alka.

Możecie pomóc Alkowi a jednocześnie dobrze się bawić. Kto zagra...Wiemy na pewno, że imprezę poprowadzi Mc Sonar. Za gramofonami staną: dj Bambus, dj Mahu (CeHa), dj Wbk, dj Dzidzius, dj Paszczak.

Prócz tego zagrają: Pokahontaz, Ładunek Dodatni (Bielsko), Korporacja (Żory), Meridialu (Bielsko), GardaNaWszystko (Chrzanów), Remendium (Kraków), Emblema (Pszczyna, Bielsko), Ceha (Pszczyna, Bielsko), beat box MiniX (Katowice). Trzeba przyznać, że sporo tego.

Impreza startuje o godzinie 20.00 w niedzielę 12 lutego, wstęp to koszt 5zł. Przypominamy tylko, że Rude'boy w Bielsku Białej znajduje się przy ulicy 1 Maja 20.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.