czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 czerwca 2016
  • 10 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1561

Uczniowie Ogniska Muzycznego zaprezentują swoje talenty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza w piątek, 10 czerwca na koncert uczniów Ogniska Muzycznego MDK w klasie pianina i gitary.Kurs nauki gry na gitarze i pianinie trwał od września do czerwca (dwa semestry szkolne). Coroczny koncert, podsumowujący wielomiesięczną naukę jest okazją do zaprezentowania efektów wielomiesięcznej pracy.

- Występujący przed Państwem członkowie ogniska muzycznego zaprezentują swoje popisowe numery. Instrumenty w rękach naszych muzyków gwarantują niezapomniane wrażenia. Zapraszamy wszystkich, którym muzyka nie jest obojętna. Być może ktoś z Was zdecyduje się przyjść na zajęcia muzyczne i w przyszłym roku wystąpić na kolejnym koncercie podsumowującym - zachęcają organizatorzy koncertu.

Zajęcia gry na gitarze prowadzone są indywidualnie. Uczniowie poznają tajniki gry na tym instrumencie zarówno w technice gry klasycznej jak i akordami. Mogą zaprezentować swoje umiejętności na koncertach organizowanych przez MDK. Każdy z nich ma także możliwość wyboru nauki gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej. Wszechstronny dobór repertuaru od klasyki do muzyki rockowej kształtuje i rozwija zainteresowania młodzieży. Lekcje prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, wieloletniego nauczyciela gry na gitarze.

Również zajęcia gry na pianinie prowadzone są indywidualnie. Uczestnicy uczą się w ich trakcie grać utwory muzyki klasycznej, a także rozrywkowej. Grają solo lub w duetach, co wymaga szczególnego skupienia, koncentracji. Gra na tym wymagającym instrumencie daje możliwość wszechstronnego rozwoju muzycznego dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi muzyk, pedagog z wieloletnim doświadczeniem.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj