czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2016
  • 12 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1582

"Warcraft: Początek" i "Zanim się pojawiłeś" premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

10 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: "Warcraft: Początek" inspirowany kultową grą oraz film obyczajowy "Zanim się pojawiłeś".

W filmie "Warcraft: Początek" dwa zwaśnione królestwa - zamieszkiwane przez ludzi Azeroth (Przymierze) i świat orków Draenor (Horda) - spotkają się walce przeciw sobie. Przymierze walczy o zachowanie porządku i bezpieczeństwo ludzi, Horda zaś o przetrwanie zagrożonego gatunku orków. Wzorem gry, twórcy filmu nie opowiadają się po żadnej ze stron. To widz musi zdecydować, któremu królestwu kibicuje. Film Duncana Jonesa przedstawia dzieje Warcraft, nie odwołując się bezpośrednio do żadnej konkretnej części gry, ale obejmuje całość historii. Powstał on przy użyciu techniki CGI (Computer Generated Imagery), gwarantującej spektakularne efekty specjalne. Każdy kto zakupi w sieci Multikino bilet na film "Warcraft: Początek" będzie mógł odebrać w kasie kina ulotkę z kodem upoważniającym do grania w "World of Warcraft" za darmo przez miesiąc.Druga propozycja to Emilia Clarke (Daenerys Targaryen w "Grze o Tron") oraz Sam Claflin (Finnick w "Igrzyskach śmierci") w ekranizacji bestsellerowej powieści "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Jojo Moyes. Książka, która podbiła serca czytelniczek również w Polsce, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji. Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj