czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 czerwca 2016
  • 19 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1409

"Gdzie jest Dory?" oraz "Obecność 2" od piątku w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Propozycja dla najmłodszych fanów kina, ale również ich rodziców to powrót do niesamowitej, oceanicznej krainy rybek Nemo, jego taty oraz ich przyjaciółki Dory, która w tej części staje się główną bohaterką. Z kolei fanów grozy i adrenaliny zapraszamy na kolejną cześć najlepszego dreszczowca ostatnich lat.

Kiedy Dory mawiała "mówi się trudno i płynie się dalej" w nagrodzonym Oscarem filmie "Gdzie jest Nemo", raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka - chociaż pewnie i tak by zapomniała... Teraz Dory wraz z przyjaciółmi - Nemo i Marlinem - postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj