czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 stycznia 2016
  • 15 lipca 2016
  • wyświetleń: 5714

Gwiazdy disco polo wystąpią w Bielsku-Białej. Bilety ciągle dostępne

Za nami:

W piątek odbędzie się długo zapowiadana I Podbeskidzka Gala Disco Polo. Dokładnie o godz. 13.00 organizatorzy otworzą bramy do terenów przy Hali pod Dębowcem, a punktualnie o 17.00 uroczyste rozpoczęcie zainauguruje prezydent miasta Bielska-Białej - Jacek Krywult.Podczas I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo wystąpią największe gwiazdy tego formatu. Na scenie pojawią się najpopularniejsze zespoły, takie jak: Boys, After Party, Bayer Full, Fajters, Łobuzy i Mario Bischin, ale nie zabraknie też zespołu Weekend i co najważniejsze - niekwestionowanego króla disco polo - Zenona Martyniuka! To właśnie Zenek będzie prawdziwą gwiazdą wieczoru i na południu Polski pojawi się w najbliższym czasie tylko i wyłącznie, specjalnie na I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo.

Organizatorzy I Podbeskidzkiej Gali Disco Polo przygotowali również niebywałą atrakcję dla wszystkich fanów tego gatunku muzycznego. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję zostać gwiazdami show biznesu. Taką możliwość da im współpraca, którą organizatorzy Gali nawiązali z największymi wytwórniami płytowymi w Polsce - Universal Music Polska i Magic Records. W ramach tej współpracy poszukiwani są artyści - pierwsi w przedziale wiekowym między 5 a 12 lat oraz starsi.Dzieci przynosząc próbkę swoich umiejętności wokalnych na nośnikach i prezentując się przed prawdziwymi łowcami młodych talentów z High Class Multimedia będą mogły wziąć udział w castingu, który umożliwi im zaśpiewanie hitów disco polo, które później trafią na kolejną płytę Disco Polo Kids oraz zainaugurują przyszłoroczną Galę. Zaś dorośli przynosząc próbkę swoich umiejętności wokalnych będą mieli okazję nagrać singiel oraz wystąpić na kolejnej Gali.

Poza porządnym muzycznym uderzeniem, przygotowano sporo atrakcji. Po pierwsze, na Gali będzie można dobrze zjeść. Do dyspozycji oddanych będzie bowiem wiele stoisk gastronomicznych. Oprócz tradycyjnych przysmaków z rożna, przekąsić będzie można także fast foody. A żeby jedzonko smakowało, będzie można też się napić i to nie byle czego. Po drugie, w przerwach między występami będzie można zapoznać się z bogatą ofertą, która zaprezentowana zostanie na stoiskach wystawionych przez sponsorów i partnerów Gali. Po trzecie, Ci, którzy chcą bawić się ekskluzywniej, a na dodatek mieć bezpośredni kontakt z artystami, mogą skorzystać z strefy VIP, która upoważnia do oglądania koncertu w specjalnie wydzielonej strefie posiadającej wiele udogodnień i mieszczącej tylko ograniczoną ilość osób. Dodatkową atrakcją wieczoru będą również prowadzący. W gospodarzy Gali wcielą się znana prezenterka stacji Polo TV, Edyta Folwarska oraz znany i lubiany Krzysztof Skiba.Organizatorzy troszczą się jednak nie tylko o fanów disco polo, ale również ich dzieci, które z pewnością towarzyszyć będą rodzicom podczas imprezy. Dlatego też wraz ze stacją Lollipop TV przygotowano porządną dawkę atrakcji dla najmłodszych. Zacząć należy od tego, że dzieci do szóstego roku życia wstęp na Galę mają zupełnie bezpłatnie. A jak już znajdą się na terenie imprezy to do ich dyspozycji oddana zostanie profesjonalna „Strefa dla najmłodszych”. W niej stanie wesołe miasteczko, basen z kulami wodnymi, dmuchańce, stoiska z kolorową watą cukrową i innymi przysmakami, nie zabraknie konkursów z niespodziankami i animacji.

Aby móc wziąć udział w Gali, wystarczy zakupić bilety, które kosztują w tej chwili jedynie 50 złotych. Wyposażyć się w nie można zarówno za pośrednictwem elektronicznego systemu sprzedaży biletów, dostępnego na stronie www.podbeskidzkagaladisco.pl jak i w punktach bezpośrednich zlokalizowanych w kilku miastach naszego regionu (o tym również na stronie), a także w Empikach. Z myślą o rodzinach z dziećmi organizatorzy przygotowali także niezwykle atrakcyjne cenowo Bilety Rodzinne (Bilet 2+1 - 110 zł, a Bilet 2+2 - 120 zł)! Bilety dostępne będą także w dniu Gali, wówczas pojedyncze będą w cenie 60 zł, Bilet 2+1 - 120 zł, a Bilet 2+2 - 130 zł.

Przypominamy, koncert rozpocznie się o 17.00, ale tereny wokół Hali pod Dębowcem będę stały otworem już od godz. 13.00, by nikt nie musiał czekać i aby ruch odbywał się płynnie. Czas oczekiwania na występ gwiazd umilą najlepsi dj-e z sieci klubów Pomarańcza. Do dyspozycji gości będą oczywiście parkingi, ale już teraz polecamy, aby na teren imprezy przyjechać autobusem.

program disco

BM / czecho.pl, źródło: Materiały promocyjne organizatora

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.