czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 czerwca 2016
  • 4 lipca 2016
  • wyświetleń: 1331

Wycieczka do Bratysławy z Akademią Pięknego Czasu

Akademia Pięknego Czasu zaprasza chętnych do wspólnego wyjazdu na wycieczkę do Bratysławy, która odbędzie się w sobotę, 9 lipca.

Wyjazd z parkingu przy ul. Mickiewicza o godzinie 6.00. Koszt wyjazdu wynosi 100 złotych. W programie: zwiedzanie miasta (m. in. Zamek Bratysławski, Katedra św. Marcina, Hlavne namesti, Pałac Mirbachov, Pałac prymasowski z XVIII wieku), czas wolny na Starym Mieście, rejs po Dunaju (uzależniony od pogody i dostępności miejsc, dodatkowy koszt - 6 euro).

Zapisy i opłaty przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Niepodległości 32/34 pokój nr 5 lub pod numerem: (32) 215-30-34 do 5 lipca.

Ilość miejsc ograniczona. Zgodnie z Regulaminem, pierwszeństwo zapisu mają Słuchacze "Akademii Pięknego Czasu". Osoby nie będące Słuchaczami Akademii, mogą wziąć udział w wyjeździe, pod warunkiem dostępności wolnych miejsc.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.