czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 lipca 2016
  • wyświetleń: 1801

Kino letnie w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Kino Świt w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na letnie poranne projekcje filmów dla całej rodziny. W lipcu proponujemy spotkanie z Bardzo Fajnym Gigantem, poznamy świat rybki Dory, przygody Szajbusa i pingwinów oraz siedmiu krasnoludków.

Reklama

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


"BFG: Bardzo Fajny Gigant"
Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.
Historia koncentruje się wokół olbrzyma, który jest niezwykle miły, więc w przeciwieństwie do swoich towarzyszy z gatunku, nikogo nie zjada i nikomu nie łamie kości. Dlatego może być wielce pomocny, kiedy Anglia staje w obliczu poważnego kryzysu. 10-letnia Ruby Barnhill wciela się w postać dziewczynki z Londynu, imieniem Sophie, zaprzyjaźnionej z Wielkomiludem. W obsadzie znaleźli się również Bill Hader, Jemaine Clement, Penelope Wilton czy Rebecca Hall. Scenariusz napisała Melissa Mathison, która współpracowała ze Stevenem Spielbergiem przy "E.T".
Czas trwania: 1 godz. 55 min.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


"Gdzie jest Dory"
W najnowszej animacji Disney/Pixar tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi - Nemo i Marlinem - postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości.
Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?
Czas trwania: 1 godz. 43 min.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


"Szajbus i pingwiny"
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej - wyspy Fairy Penguins.
Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy - pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
Czas trwania: 1 godz. 35 min.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


"7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody"
W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach.
Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Ceny biletów: 2D - 10 zł, 3D - 12 zł.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj