czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 lipca 2016
  • wyświetleń: 1609

Kolejne trzy wielkie premiery w Multikino Czechowice-Dziedzice!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

15 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwie komedie: "Ghostbusters. Pogromcy duchów" i "Facet na miarę" oraz familijną przygodę ,,Szajbus i pingwiny".

"Ghostbusters. Pogromcy duchów" to zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogrmocami będą... pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! W rolach głównych widzowie zobaczą największe gwiazdy komediowe ostatnich lat: Melissę McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon. W filmie partnerują im Andy Garcia oraz najseksowniejszy mężczyzna 2014 roku według magazynu PEOPLE - Chris Hemsworth.

Multikino
Druga propozycja, to "Facet na miarę", czyli kolejny po "Nietykalnych" i "Za jakie grzechy, dobry Boże?" francuski hit, który podbije serca polskich widzów! Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna mówiąca o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, była filmem zamknięcia Netia Off Camera 2016 i została doskonale przyjęta przez publiczność festiwalu. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie "Artysta". Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z "Miłości po francusku".

Multikino
Ostatnia pozycja to zabawna i podnosząca na duchu historia sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który ocalił przed zagładą stado pingwinów.
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej - wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy - pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków. ,,Szajbus i pingwiny" to film dla całych rodzin, uczy, bawi oraz wzrusza.

Multikino
Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj