czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 lipca 2016
  • 30 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3624

Programy językowe w Sali Zabaw Radocha: angielski i niemiecki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Sala Zabaw Radocha zaprasza od września 2016 na kolejny rok nauki i zabawy z językiem angielskim oraz niemieckim.

Reklama

Sala Zabaw Radocha,Przedszkole Niepubliczne "Radocha"


U nas zabawa jest nauką, a nauka świetną zabawą. Na zajęciach nie brakuje: wesołej gimnastyki przy muzyce, nauki piosenek i wierszyków, zajęć tematycznych zgodnych z rytmem roku, zabawy po niemiecku i angielsku z piosenką i ruchem, rysowania, lepienia, malowania, modelowania itp.

Warsztatowa forma zajęć jest szczególnie ciekawa, dzieci najbardziej zapamiętają te rzeczy, które angażują je bezpośrednio w działanie. Wymowa małych dzieci jest bardzo dobra, a gramatykę opanowują intuicyjnie. Obce języki wcale nie są już obce. Gdy dziecko rozpocznie naukę języka obcego w miłej atmosferze, chętnie i efektownie będzie przyswajało wiedzę. Nauka obcego języka w żaden sposób nie utrudnia rozwoju językowego dziecka w języku ojczystym. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót.

Dzieci, które miały szansę uczyć się języka obcego we wczesnym dzieciństwie są pełne wiary we własne możliwości, co z kolei znajduje swoje odzwierciedlenie w dobrych stopniach i satysfakcji z tego, czym się zajmują.

Tak naprawdę chodzi o otaczanie dziecka językiem obcym. Językoznawcy używają określenia "zanurzenie w języku". Maluch powinien mieć możliwość słuchania całych zdań i wypowiedzi.
Dzięki metodzie animacji językowej dzieci poznają elementy języka bez konieczności włączania w ich edukacje tradycyjnych kursów językowych.

Język niemiecki Hallo Kinder
Język angielski Happy Kids

Nabór na zajęcia od września 2016 trwa całe lato!

Zapisy obowiązkowe! Ilość miejsc w grupach ograniczona. Tel. 510-613-780.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj