
Rozrywka
- 10 lipca 2016
- 17 lipca 2016
- wyświetleń: 2222
Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody Pless Cup odwołane
Za nami:
Ze względu na warunki atmosferyczne niedzielne zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody Pless Cup 2016 w pszczyńskim parku zostały odwołane. Odbędą się prawdopodobnie w innym terminie.

Impreza w parku miała rozpocząć się o godz. 9.00. W programie były zawody towarzyskie dla amatorów, a także zawody regionalne, w tym konkurs o Puchar Burmistrza Pszczyny. O godz. 15:00 miasteczko westernowe w Żorach Twinpigs miało przygotować pokaz kowbojski. Oprócz tego planowany był również pokaz kowalstwa artystycznego.
Organizatorami imprezy jest Pszczyński Ludowy Klub jeździecki Plessówka, Muzeum Zamkowe, Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Terenowe Koło Hodowców Koni. Imprezie patronuje portal pless.pl.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematJarmark w Goczałkowicach-Zdroju! Świąteczne miasteczko pełne atrakcji!

20 czerwcaTo będzie mocne otwarcie lata! Na scenie Żubrowiska ØRGANEK, Luxtorpeda i Zenek Grabowski

[FOTO] Nurkowie przy goczałkowickiej zaporze. Przeprowadzono przegląd techniczny

[FOTO] Koncert kolędowy Semper Communio i orkiestry policyjnej w kościele św. Jerzego!

Staw przy ul. Woleńskiej w Ligocie zostanie przebudowany. Powstanie miejsce "cichego odpoczynku"

[FOTO] Oddano do użytku kolejny kameralny park. To element większego projektu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
