czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 marca 2006
  • wyświetleń: 976

12 urodziny Bugsy Jazz Club

Swoje 12 urodziny obchodzi właśnie pszczyński Bugsy's Jazz Club. Jeśli są już urodziny to i świętować trzeba. Z tej właśnie okazji w marcu w Bugsy odbyło się wiele koncertów.

W sobotę 25 marca kolejny koncert - tym razem zespołu Blue Sounds. Zaczynają o 20.00, cena za wstęp to 15 zł. Dobrego bluesa posłuchamy w wykonaniu Joanny Karkoszka, Tomka Karkoszka, Aleksandry Siemieniuk oraz Romana Puchowskiego.

Joanna o swoim zamiłowaniu do tego właśnie gatunku muzycznego napisała tak: Moja przygoda z bluesem zaczęła się w roku 1994. Słuchając kolejnych płyt bluesowych, moje serce utwierdziło mnie w przekonaniu, iż blues najpiękniej i najpełniej wyraża nastrój tęsknoty i melancholii. Kiedy poznajesz korzenie bluesa, przestajesz się dziwić skąd w nim tyle bólu. Kiedyś ktoś powiedział: "Blues to żywa spuścizna po tych, którzy zaznali w życiu ubóstwa, nieustannych prześladowań i trudów ciężkiej pracy, doświadczając miłości i zdrady, świętości i grzechu, przyjemności i zuchwałości seksu, tragedii, śmiechu, upojenia alkoholowego, uczucia desperacji i czystej radości."

Ostatni już koncert w marcu przypadnie na 31 (piątek). Zagrają znani Nieznani Sprawcy. Koncert rusza o 20.00, a bilety w cenie 10 zł.

A.O. / czecho.pl, Bugsy Jazz Club

----------------------------

Bugsy's Jazz Club
Pszczyna, ul. Władysława Łokietka 2
www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.bugsy.pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.