czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 lipca 2016
  • wyświetleń: 4169

Wystawa lapbooków w Oddziale Dziecięcym w bibliotece

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

W Oddziale Dziecięcym do końca wakacji trwa wystawa nagrodzonych lapbooków w ramach gminnego konkursu czytelniczo-plastycznego "Radość czytania, radość tworzenia".

Reklama

lapbook, biblioteka, wystawa
fot. MBP


Prezentowane prace dotyczą ulubionych książek. Konkurs zorganizowali nauczyciele-bibliotekarze oraz Zespół Placówek Oświatowych z Czechowic-Dziedzic. Lapbook to własnoręcznie wykonana praca plastyczna zamknięta w teczce tematycznej. To co wyróżnia lapbooki spośród innych podobnych prac to interaktywna przestrzeń (zagadki, puzzle, gry, opowiadania, listy, zabawy matematyczne, zdjęcia itp.).

lapbook, biblioteka, wystawa
fot. MBP


Wszystko to umieszczone jest w kieszonkach, kopertach oraz maleńkich książeczkach o przeróżnych kształtach. Lapbook dotyczy wybranego tematu, np. ulubionej książki, zwierzaka, klubu sportowego, kraju itp. Wykonanie własnoręcznego lapbooka nie jest trudne - wymaga chęci i odrobiny wyobraźni. To doskonały sposób na łączenie nauki z zabawą.

wiktoria / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj