czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 czerwca 2016
  • 3 lipca 2016
  • wyświetleń: 1015

Przedstawienie teatralne oraz finał konkursu "Niedzielne bajeczki"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na ostatni spektakl wiosennego cyklu Niedzielnych bajeczek, zatytułowany „Król Maciuś Pierwszy". Spektakl odbędzie się 3 lipca o godz. 16:00.

Reklama

w niedzielę kolejny spektakl "Niedzielnych bajecze


Jest to adaptacja bajki o małym królu, który mino, iż jest jeszcze dzieckiem zostaje królem. Maciuś bardzo chce być dobrym władcą, jednak swoimi rządami robi wielkie zamieszanie w królestwie. Okazuje się bowiem, że trudno jest podejmować właściwe decyzje i że bycie królem to nie zabawa, lecz odpowiedzialność za wszystkich mieszkańców.

W niedzielę 3 lipca nastąpi również finał konkursu, w którym można wygrać wycieczkę dla całej rodziny o wartości 2500 zł! Jeśli uczestnikom przedstawień udało się zebrać min. 6 pieczątek na karcie konkursowej, odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe oraz do dnia 26 czerwca wrzucić kupon do urny wystawionej w Info Punkcie, mają szansę na wygraną w postaci rodzinnej wycieczki. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych Jury wybierze najciekawsze, a nazwisko zwycięskiej rodziny ogłosi już w najbliższą niedzielę po spektaklu teatralnym. Więcej informacji na temat konkursu w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej CH Sarni Stok oraz w siedzibie Organizatora.

Cykl przedstawień „Niedzielne bajeczki” to dwie godziny doskonałej zabawy, podczas których dzieci uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo. To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem, wspólnie przeżywać emocje i zdobywać nowe doświadczenia.

Szczegóły na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sarni Stok" podaj