czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 15 marca 2006
  • wyświetleń: 1342

Chór Alexandrowa w Bielsku

Wyjątkowa gratka czeka na melomanów nie tylko piosenki żołnierskiej. Od 8 marca do 23 marca w największych miastach Polsce wystąpi legendarny i niepowtarzalny Chór Aleksandrowa Armii Czerwonej z Moskwy. Gospodarzem koncertów jest Europejska Agencja Reklamowa z Warszawy, która już dziś zaprasza na występ Chóru Alexandrowa w Bielsku Białej.

Rosyjski zespół liczy ponad 130 osób na który składa się Chór, soliści, orkiestra (głównie instrumenty dęte, akordeony, mandoliny), balet (popisujący się nieprawdopodobnymi układami, wręcz zręcznością cyrkowców).

W repertuarze zespołu jest ponad 2 tysiące utworów. Są to pieśni narodowych kompozytorów, pieśni ludowe, muzyka sakralna, klasyczne utwory rosyjskich i zagranicznych kompozytorów. Zespół na trasę koncertową w Polsce przygotował specjalnie nowy repertuar – po raz pierwszy zaśpiewa i zagra rosyjskie romanse.

Chór zaśpiewa w ponad 3-godzinnym programie 18 marca o godz. 19.00 w Hali BKS w Bielsku Białej. Bilety w cenie 60zł (balkon), 90zł (parter).

Warto dodać, że poprzednie trasy koncertowe zgromadziły nadkomplety publiczności w różnym wieku i stały się dużym wydarzeniem kulturalnym.

BIT

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.