Rozrywka

  • 3 sierpnia 2016
  • 6 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2581

Rocker Soul zagra w sobotę na Żwirowni w Kaniowie

Za nami:

W sobotę, 6 sierpnia na Żwirowni (ORiSW w Kaniowie) zagra zespół Rocker Soul. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Premiera płyty Rocker Soul- zespołu z gminy Czechowice-Dziedzice.
Rocker Soul zagra w sobotę na Żwirowni w Kaniowie · fot. Rocker Soul


- Ktoś nazwał nas kiedyś młodymi polskimi GunsN'Roses. Dlaczego? Tak potężnej dawki energii na scenie nie było już dawno. Potężny kawałek muzyki rockowej wykonywany przez piątkę młodych chłopaków. Zespół istnieje od października 2013r, przez pierwszy rok jednak trwało formowanie składu kapeli - mówią członkowie zespołu Rocker Soul.

Zespół ma w swoim dorobku debiutancki krążek "W mojej głowie" oraz planuje nagranie teledysków. - Wszystkie nasze utwory są po polsku. Gwarantujemy, że w naszej muzyce każdy znajdzie coś dla siebie i mówimy tu nie tylko o różnorodności gatunkowej jaką prezentujemy, ale potrafimy zaciągnąć pod scenę też starszą publikę i nawet najbardziej znudzonych gości na evencie - zapowiadają.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.