czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 sierpnia 2016
  • 29 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3445

Piknik Rodzinny "Pożegnanie Wakacji" w Goczałkowicach - zdjęcia

Dzieci wspólnie z rodzicami pożegnali wakacje podczas "Pikniku Rodzinnego", który został zorganizowany w ubiegłą sobotę przez Śląskie Centrum Edukacji, Terapii i Rozwoju oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach- Zdroju. Frekwencja była zaskakująca, zostały rozdane wszystkie okolicznościowe koszulki oraz karnety uczestnictwa w zabawach.

Reklama

"Pożegnanie wakacji" w Goczałkowicach - 27.08.2016 · fot. Paweł Kanik, GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Równo o godzinie 14.00 prowadzący Piotr Łapa zaczął zachęcać wszystkich do wspólnej zabawy. Dmuchańce jak i stoiska z malowaniem twarzy do końca były wręcz oblegane przez dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyła się ścianka wspinaczkowa. Można było zaobserwować jak rodzice świetnie potrafią się bawić ze swoimi pociechami, podczas przeróżnych konkurencji sportowych, które prowadził wspólnie z pomocnikami Piotr Dąbkowski przedstawiciel Akademii Sportu "Kuźnia Talentu".

Najtrudniejszą jaki i śmieszną konkurencją było zbijanie butelek ziemniakiem w rajtuzach, które musiały zostać założone na głowie. Świetnie wypadł nam taniec Zumby, prowadzony przez Sandrę Szwajcer-Kopeć . Odwiedziły nas maskotki "Cetirek" oraz dwie "Myszki Miki", które uświetniały dzieciom sobotnie popołudnie. Jedną z atrakcji był rowerowy pokaz Mistrza Polski w MTB. Zaprezentował on niesamowite sztuczki, które można wykonać na dwóch kółkach.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się także "Foto Budka", gdzie można było strzelić sobie rodzinną śmieszną fotkę, która od razu wydrukowana lądowała na naszych rękach, a kto chciał mógł wysłać zdjęcie bezpośrednio na swojego Facebooka. Niezapowiedzianą atrakcją był przelot nad naszymi głowami odrzutowca, który zaskoczył wszystkich przybyłych gości.

Całą naszą imprezę kamerował z góry dron który na pewno zrobił parę dobrych ujęć. Na zakończenie podliczono punkty za udział w konkurencjach sportowych, a najlepszym rozdane zostały nagrody. Dzieci nie mogły doczekać się obiecanej na zakończenie niespodzianki, którą było wypuszczenie w powietrze 200 balonów napełnionych helem z doczepionymi listami do świętego mikołaja. Na sam koniec nie mogło zabraknąć oczywiście wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

aka / czecho.pl

źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.