czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 720

Niedzielne bajeczki powracają - do wygrania rodzinna wycieczka

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na nową, jesienną edycję akcji "Niedzielne bajeczki". Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę, 4 września o godzinie 16:00. Będzie to przedstawienie pod tytułem „Powrót do szkoły”.

niedzielne bajeczki


"Niedzielne Bajeczki" to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci. Podczas 10 spotkań zaplanowanych na drugie półrocze 2016 roku, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia bajek z morałami, rozwijające wyobraźnię oraz utrwalające dobre zachowania. Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach. Każde spotkanie poświęcone będzie innej tematyce.

W ramach akcji przewidziano również konkurs, w którym do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Aby wziąć udział konkursie należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, w dniu 8 stycznia 2017.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” drugiej edycji:

  • 4, 18 września
  • 2, 16 października
  • 13, 27 listopada
  • 4, 6, 18 grudnia
  • 8 stycznia - finał II edycji z nagrodą w postaci rodzinnej wycieczki

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.