czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2016
  • 8 września 2016
  • wyświetleń: 1364

Multikino: przedsprzedaż biletów na film "Bridget Jones 3"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

2 września Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na komedię "Bridget Jones 3". Kup bilet już dziś i nie przegap trzeciej filmowej część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu panny Jones. "Bridget Jones 3" przedpremierowo będzie można zobaczyć już 10 września, a na ekrany wejdzie 16 września. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.Laureaci Oscara - Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.

Oprócz Zellweger i Firtha, widzowie w filmie zobaczą znanego z serii "Transformers" oraz serialu "Chirurdzy" Patricka Dempsey’a. Komedię wyreżyserowała Sharon Maguire, twórczyni "Pamiętnika Bridget Jones", a za scenariusz oprócz Helen Fielding, autorki miłosnych przygód Jones, odpowiada również laureatka Oscara Emma Thompson.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy komedii "Bridget Jones 3" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj