czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 września 2016
  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 3411

Królowie polskiego hip-hopu w Bielsku-Białej

Za nami:

W listopadzie miłośników freestyle i hip-hop czeka prawdziwa uczta muzyczna ! Na jednej scenie w Bielsku-Białej wystąpi TEDE, O.S.T.R. oraz Grubson! Koncert odbędzie się 25 listopada (piątek) w hali pod Dębowcem.

TEDE - Jacek Graniecki - raper i producent muzyczny, który swoją działalność artystyczną prowadzi od 1994 roku. W 2011 roku magazyn Machina przyznał mu trzecie miejsce na liście najlepszych polskich raperów. Rok później serwis Porcys potwierdził tę wysoką pozycję.O.S.T.R. - Adam Ostrowski - od dziecka interesował się muzyką. Karierę solową rozpoczął płytą „Masz to jak w banku” wydaną w 2001 roku. W 2002 roku ukazał się album „30 minut z życia”, który udowodnił, że Adam jest najlepszym freestyle’owcem na polskiej scenie hip-hopowej.Grubson - Tomasz Iwanca - pierwszą płytę (nielegal) wydał w latach 2003/2004 „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Hrabowa). Pierwsza legalnie wydana płyta to O.R.S. z 2009 roku. Od maja 2013 roku artysta koncertuje z zespołem na żywo. Formuła ta świetnie sprawdza się na koncertach, dając niesamowity zastrzyk energii.Szczegóły na www.kingsofhiphop.pl

Królowie polskiego hip-hopu w hali pod Dębowcem!

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.