czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 września 2016
  • 16 września 2016
  • wyświetleń: 1469

Juz w piątek - Kazik & Kwartet ProForma w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

Klub Miasto zaprasza na wyjątkowy koncert Kazika Staszewskiego i Kwartetu ProForma kończący tegoroczną trasę koncertową promującą album „Wiwisekcja”.Jest to ostatni koncert w tym roku w takim składzie, więc tym bardziej zapraszamy wszystkich na piątkowy koncert, który odbędzie się o godzinie 20.00 w nowym Klubie Miasto, przy Placu Mickiewicza 2 w Bielsku-Białej.

Kwartet ProForma to polski zespół wykonujący muzykę z nurtu piosenki autorskiej, założony w 2001 roku w Poznaniu. Wbrew nazwie w jego skład wchodzi pięciu muzyków: Piotr (gitara) i Przemysław Lembiczowie (gitara, śpiew), Wojciech Strzelecki (gitara basowa, śpiew), Marek Wawrzyniak (perkusja, instrumenty perkusyjne) oraz Marcin Żmuda (instrumenty klawiszowe, śpiew). W repertuarze zespołu znajdują się utwory Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Stanisława Staszewskiego, Georgesa Brassensa, Nicka Cave’a i Toma Waitsa.W marcu 2012 zespół rozpoczął współpracę z Kazikiem Staszewskim, z którym wykonuje piosenki z jego dotychczasowego solowego repertuaru oraz utwory Stanisława Staszewskiego. W ramach tej współpracy wydany został w 2015 roku dwupłytowy album Wiwisekcja. Na koncercie nie zabraknie na pewno doskonale wszystkim znanych klasyków: „12 groszy”, „Sztos”, „Tata Dilera”, czy „Baranka”, ale pojawią się też nowe wspólne dokonania artystów np. doskonale przyjęty: ”Gorzki Płacz”.Ze względu na kameralny i akustyczny charakter koncertu ilość biletów jest dość mocno ograniczona, więc wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć ten nietuzinkowy, ostatni w tym roku wspólny koncert Kazika i Kwartetu ProForma proponujemy zakupić bilety wcześniej. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w następujących punktach sprzedaży:
  • Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
  • Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
  • Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
  • Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
  • Sprzedaż internetowa: kazik.evenea.pl


Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1283038955047533

Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj