czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 września 2016
  • 16 września 2016
  • wyświetleń: 1220

Trwają zapisy na kolejny semestr w Akademii Pięknego Czasu

Za nami:

W poniedziałek, 19 września rozpoczyna się kolejny semestr w "Akademii Pięknego Czasu". W semestrze zimowym nie ruszają żadne nowe kursy. Kontynuowane będą tylko wszystkie istniejące już grupy zajęciowe.

Semestr trwał będzie od 19 września do 9 grudnia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy oraz opłaty w wysokości 80 złotych za semestr przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: (32) 215-30-34.

Harmonogram zajęć dostępny będzie od 16 września na stronie internetowej www.mbp.czechowice-dziedzice.pl oraz w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, Wypożyczalni (Plac Jana Pawła II 43-502 Czechowice-Dziedzice), a także w Filii nr 10. Regulamin "Akademii Pięknego Czasu" dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.