czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 października 2016
  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 1014

II Mistrzostwa Karaoke w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

Już w najbliższy czwartek 13 października 2016 r. powraca jedyna w swoim rodzaju, kultowa impreza dla wszystkich, którzy kochają śpiewać. To chyba jedyna taka cykliczna impreza w Polsce na której każdy ma okazję zaśpiewać swój ulubiony utwór na profesjonalnej scenie.

ReklamaScena klubu Miasto czeka na wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił razem z rockowym zespołem z prawdziwego zdarzenia, z żywą perkusją, z gitarami, wzmacniaczami i klawiszami. Do pełni szczęścia brakuje więc tylko Ciebie za mikrofonem

Impreza Karaoke LIVE to nie tylko dobra zabawa, to jednocześnie możliwość poznania ciekawych ludzi z pasją i zaprezentowania swoich możliwości szerokiej publiczności. Impreza jest jednocześnie konkursem eliminacyjnym do II Mistrzostw Karaoke w Bielsku-Białej. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda w postaci 1000 zł ! Do pierwszej edycji Konkursu w 2014 roku zakwalifikowało się ponad 50 osób. Wielu z nich gra dzisiaj w zespołach, występuje, wielu nagrało swoje płyty. Impreza będzie odbywała się cyklicznie co drugi czwartek, aż do kwietnia przyszłego roku. Aby zakwalifikować się do Konkursu wystarczy przyjść na jedną z imprez i porwać publiczność :) Eliminacje potrwają do końca roku, a od stycznia rozpocznie się już część konkursowa imprezy.

Jednak to nie nagrody w tej imprezie są najważniejsze, a dobra zabawa i rozwijanie swojej pasji do muzyki. Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy kochają śpiewać już w najbliższy czwartek. Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny. Stań na prawdziwej scenie i poczuj się jak prawdziwa gwiazda. Zaczynamy punktualnie o godz. 19.00

Karaoke LIVE - II Mistrzostwa Karaoke w Bielsku-Białej:

13.10 - inauguracja + eliminacje
27.10 - eliminacje
10.11 - eliminacje
24.11 - eliminacje
8.12 - eliminacje
29.12 - eliminacje
12.1 - ćwierćfinał
26.1 - ćwierćfinał
9.2 - ćwierćfinał
23.2 - ćwierćfinał
9.3 - I PÓŁFINAŁ
23.3 - II PÓŁFINAŁ
6.4 - WIELKI FINAŁ MISTRZOSTW KARAOKE


Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj