czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 października 2016
  • 22 października 2016
  • wyświetleń: 1691

Muzyka na żywo w Sali Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza w sobotę, 22 października na godzinę 17.00 na muzyczne wydarzenie artystyczne "Instrumenty perkusyjne - rytm czy melodia?" z udziałem polskiego wibrafonisty.

Reklama

Podczas interaktywnej audycji Bartek Pieszka na żywo wykona utwory dobrane z myślą o dzieciach, zapozna uczestników koncertu z mało znanymi instrumentami perkusyjnymi - wibrafon, bęben "djembe" oraz melodyjnymi - ksylofon. Podczas audycji dzieci uczestniczą w konkursach, dyrygują, wyklaskują wspólnie rytm, śpiewają i mają okazję do próby gry na wibrafonie. Sposób prowadzenia audycji oraz repertuar sprawiają, że muzyczne spotkanie staje się wydarzeniem artystycznym, które na długo zapada w świadomości dzieci.

Bilet wstępu kosztuje 25 złotych. Godzina zabawy po koncercie dodatkowo w cenie. Specjalna zniżka dla newsletterowiczów!

Bartek Pieszka jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach; jest jednym z czołowych, jazzowych wibrafonistów w Polsce. Laureat wielu nagród na prestiżowych konkursach międzynarodowych oraz krajowych. Od 7 lat gra koncerty i audycje muzyczne dla dzieci organizowane w przedszkolach i szkołach m.in. przez Filharmonię Śląską w Katowicach, Filharmonię Opolską oraz Instytucję Promocji i Upowszechniania Muzyki Silesia. Posiada przygotowanie pedagogiczne i na co dzień pracuje z dziećmi.


Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami!

Sala Zabaw Radocha,Przedszkole Niepubliczne "Radocha"


Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj