czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2016
  • 20 listopada 2016
  • wyświetleń: 2641

"Żona do adopcji" w Hotelu Imperium - wystąpi m.in. Olga Borys

Konkurs:

Komedia pomyłek pt. "Żona do adopcji" to znakomity sposób na rozrywkę. Pomyłki, erotyczne aluzje, między-płciowe przebieranki, problem dotyczący porysowanej patelni, okruszków na dywanie, więzi z mamusią. Ostatni tak zabawny spektakl w tym roku w Hotelu Imperium.

ReklamaW życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i... Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Żona do adopcji
"Żona do adopcji" w Hotelu Imperium - wystąpi m.in. Olga Borys. · fot. www.zonadoadopcji.pl


Przedstawienie "Żona do adopcji" będzie można zobaczyć w niedzielę, 20 listopada o godzinie 18.00. Zagrają: Olga Borys, Marek Pituch oraz Jakub Wons. Bilety w cenie 35 złotych do nabycia w Hotelu Imperium. Przyjmowane są również zapisy na bilety grupowe. Rezerwacja pod numerem (32) 210-15-00, (32) 212-88-88 lub 506-107-090, a także mailowo pod adresem: recepcja@hotelimperium.pl.

"Żona do adopcji" w Hotelu Imperium

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.