czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 listopada 2016
  • 12 listopada 2016
  • wyświetleń: 2305

Wieczór Halloweenowo-Andrzejkowy w Sali Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza dzieciaki na jedną z naszych niezwykłych i niezapomnianych imprez: Halloweenowo-Andrzejkowy wieczór czarów i wróżb.

Reklama

Wieczór Halloweenowo-Andrzejkowy w Sali Zabaw Radocha


Gwarantujemy świetną zabawę wśród dość upiornych gości! W ten szczególny wieczór odwiedzą nas stworki - potworki! Przeżyjemy nalot czarownic! Dla odważnych, co niestraszne im czary - magiczna mikstura powstanie w kotle! Malowanie twarzy z dość nietypowym gościem, jeśli nie boicie się bladej twarzy! Będziemy psocić i łasuchować...! Planujemy prawdziwy dreszczyk emocji! Nie zabraknie tańca, latania na miotle, poszukiwania zaginionego potwora i wielu innych kuszących wrażeń... Halloweenowo-Andrzejkowa zabawa dyskotekowa a to wszystko niebawem - 12 listopada o godzinie 17.00.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Sali Zabaw "Radocha". Ilość biletów ograniczona!

Najwyższy czas zacząć szykować stroje na niezapomniany wieczór halloweenowo-andrzejkowy! Wróżki już szykują magiczne kule, a dynie trzęsą z radości pomarańczowymi brzuchami... Nie zapomnicie tego wieczoru na długo! A po wyjściu nie będziecie mogli doczekać się kolejnego spotkania w Sali Zabaw Radocha!

Zapraszamy! Bilety już w sprzedaży!

Uwaga! 12 listopada Sala Zabaw czynna do godziny 16.30. Na 17.00 zapraszamy posiadaczy biletów na imprezę halloweenowo-andrzejkową.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj