czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 marca 2006
  • wyświetleń: 1440

Nieznani Sprawcy w Bugsy- koncert w piątek 31 marc

Nieznani Sprawcy w Bugsy- koncert w piątek 31 marc


Co tydzień w pszczyńskim Bugsy można liczyć na dobry koncert. W najbliższy piątek (31 marca) zagrają Nieznani Sprawcy. Grupa powstała w 1997 roku w Bytomiu pod nazwą Berets. Sami artyści tak piszą o sobie - na początku działalności graliśmy muzykę autorską z pogranicza rocka, bluesa i jazzu.

Szybko się jednak okazało, że publiczność oczekiwała od nas wykonywania nie tylko naszych utworów, ale także znanych standardów, a że mieliśmy własny pomysł na ich wykonanie, pozostało nam tylko wybrać spośród setek coverów te najbardziej przez nas lubiane.

Nasze interpretacje spotkały się z dobrym odbiorem, dzięki czemu zespół dużo koncertował towarzysząc gwiazdom polskiej sceny muzycznej. takim jak: PERFECT, BAJM, IRA, MYSLOVITZ, KASIA KOWALSKA, T.LOVE, GOLDEN LIFE, VOO VOO, HEY, CZARNO CZARNI, BIG CYC i wielu, wielu innym.

Do dnia dzisiejszego zagraliśmy ponad 1000 koncertów. Podczas jednej z tras koncertowych występowaliśmy z kabaretem KOŃ POLSKI, którego lider, Leszek Malinowski, podsunął pomysł zmiany nazwy zespołu z Berets na NIEZNANI SPRAWCY, co spotkało się z pełnym zrozumieniem, aprobatą i zaakceptowaniem.

Więcej o zespole można poczytać na stronie www.nieznanisprawcy.pl class=dodaj target=_blank>www.nieznanisprawcy.pl.

Koncert w Bugsy rozpoczyna się o godz. 20.00. Bilety w cenie 10zł.

A.O. / pless.pl

---------------------

www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.bugsy.pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.