czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 15 listopada 2016
  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 1152

Oberschlesien + Kraftwerk w Bielsku-Białej już w najbliższy piątek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

Już w najbliższy piątek w Klubie Miasto odbędzie się koncert zespołu Oberschlesien. Klub Miasto oraz Browar Kraftwerk przygotowali z tej okazji specjalne atrakcje. Krany w Mieście przejmie osobiście gość z Browaru Kraftwerk, Marek Bortel. Poleją się m.in.: Oberschlesien Pils, High Hops American IPA oraz Dr Octopus Barley Wine. Będzie także możliwość zakupu piwa Oberschlesien Pils w butelce oraz zestawu INCREDIBOX (3 piwa + IPA Glass).

ReklamaOberschlesien to zespół założony przez Marcela Różankę i Michała Stawińskiego. W 2012 roku zagrali w finale Must Be The Music. Podczas rozgrywki finałowej, zgromadzili największą publiczność w historii programu. Numer „JO CHCA” przygotowany specjalnie na potrzeby programu, cover niemieckiej grupy „Rammstein”, do tej pory jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów wykonywanych przez zespół

Od tego czasu zespół wydał 2 albumy studyjne: „Oberschlesien I” i „Oberschlesien II”.
Oberschlesien definiuje nasze czasy, zarówno w tekstach utworów, jak i w muzyce. Poruszają tematy ważne i trudne. W kilka lat wypracowali tzw. „modę na śląskość”. Szczerość przekazu i determinacja jaka towarzyszy zespołowi sprawia, że zespół jest bezkonkurencyjny w tym co robi.Obecny skład zespołu: Michał Stawiński - wokal, Marcel Różanka - perkusja Tomasz Andrzejewski - gitara, Wojtek Jasielski - gitara, Adam Jurczyński - gitara, Łukasz Sztaba - klawisze.

Oberschlesien w kilka lat zagrał ponad 250 koncertów, zapełniając sale w klubach i gromadząc rzesze publiczności na koncertach plenerowych, w tym większość znaczących festiwali w kraju - dwukrotnie Jarocin Festiwal, Cieszanów, Przystanek Woodstock, Rockowe Igrzyska na Górze św. Anny, Around The Rock, trasę z formacją Skindred, Rocket Festiwal - Torwar Warszawa, Arena w Poznaniu, Arena w Gdyni, Arena w Lublinie, Arena w Szczecinie, Energia Wolności Festiwal Londyn - The Dom Tuffnel Park, Arena w Oberhausen, Ostrava w plamenech.Obecnie muzycy pracują nad 3 albumem zespołu - Oberschlesien III”, planowana premiera w 2017 roku. Płytę poprzedzi kilka singli, premiera pierwszego ,,CICHOCIEMNI" przypada na 10 listopada, w wigilię Święta Niepodległości 2016 roku - ogłoszonego Rokiem Żołnierzy Cichociemnych. Piosenka jest hołdem dla Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej i kultywujących ich tradycję żołnierzy Jednostki Wojskowej GROM, powstała we współpracy z Fundacją Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej.

18.11.2016 - Bielsko Biała
Klub Miasto, Plac Mickiewicza 2
start 20.00/ otwarcie bram 19.00
bilety: przedsprzedaż 35zł / w dniu koncertu 45zł

Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj