czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 listopada 2016
  • 19 listopada 2016
  • wyświetleń: 703

Spotkanie w Starej Kablowni w ramach projektu Szlachetna Paczka

Za nami:

W sobotę, 19 listopada w CH Stara Kablownia odbędzie się spotkanie w ramach projektu Szlachetna Paczka. Dla wszystkich zainteresowanych niesieniem pomocy przygotowano nie tylko możliwość rozmowy z wolontariuszami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Można będzie również dowiedzieć się, czym jest projekt oraz w jaki sposób zostać jednym z bohaterów.

Reklama

Od godziny 14.00 dzięki spotkaniom z przedstawicielami Jednostki Strzeleckiej 3028 Czechowice-Dziedzice każdy będzie miał okazję zapoznać się z profesjonalnym sprzętem wojskowym oraz obejrzeć pokaz ratownictwa. O godzinie 15.00 swój występ zaprezentują Mażoretki Perfekto. Natomiast o godzinie 16.00 odbędzie się pokaz Szkoły Tańca STEREO oraz warsztaty taneczne.

Przez cały czas trwania promocji animatorki z palcu zabaw Zaczarowana Polna z Bielska-Białej będą malowały buzie najmłodszym oraz prowadziły warsztaty plastyczne.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.