czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 listopada 2016
  • 31 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4212

Filmowe przepremiery w Sylwestera w Kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt zaprasza w noc sylwestrową, proponujemy Państwu przywitanie nowego roku połączone z projekcjami przedpremierowymi.

Reklama

Program

Godzina 21.30 - "La La Land"

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Czas trwania: 2 godz. 6 min.
Reżyseria: Damien Chazelle
Scenariusz: Damien Chazelle
Gatunek: melodramat, musical
Produkcja: USA
Obsada: Ryan Gosling (Sebastian), Emma Stone (Mia), J.K. Simmons (Szef), Finn Wittrock (Greg), Tom Everett Scott (David)Godzina 00.00 - toast noworoczny

Godzina 00.15 - "Po prostu przyjaźń"


Wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia... Alina i Marian wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca

Reżyseria: Filip Zylber
Scenariusz: Karolina Szablewska
Gatunek: komedia
Orodukcja: Polska
Obsada: Magdalena Różczka (Ivanka), Agnieszka Więdłocha, Sonia Bohosiewicz (Alina), Katarzyna Dąbrowska, Aleksandra DomańskaKarnety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj