czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 grudnia 2016
  • 2 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1804

Noworoczna wycieczka do Ślemienia z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

8 stycznia Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny zaprasza na wycieczkę w Pasmo Czeretników. Celem wycieczki jest poznanie walorów turystyczno-krajobrazowych tego terenu oraz zwiedzenie Żywieckiego Parku Etnograficznego w Ślemieniu.

Reklama

Zakładana trasa: Jeleśnia - Bąków - Ślemień - czas przejścia około 4 godz. + odpoczynki, dystans do 13 km. Wycieczka będzie miała charakter rekreacyjno-krajoznawczy, trasa jest spokojna, częściowo prowadzi lasem. W czasie zwiedzania parku etnograficznego będzie możliwość wypicia ciepłej kawy/herbaty. Wycieczka odbywać się będzie najprawdopodobniej w warunkach zimowych!

Koszt wycieczki to 30 zł i zawiera: ubezpieczenie, transport, opiekę przewodnicką, bilety wstępu do Żywieckiego Parku Etnograficznego.

Szczegóły wycieczki i możliwość zapisów znajdują się na naszej stronie http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2017/08.01.2017_czeretniki_zaproszenie.php

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj