czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 stycznia 2017
  • 22 stycznia 2017
  • wyświetleń: 2111

"La La Land" premierowo w Multikinie Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

​20 stycznia w Multikinie Czechowice-Dziedzice będzie można zobaczyć premierowo obsypany nagrodami musical "La La Land" z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych.

"La La Land", najnowsza romantyczny musical Damiena Chazelle ("Whiplash") opowiada o trudnej miłości dwojga aspirujących artystów. Mia (Emma Stone) chciałaby zostać aktorką, ale na razie musi zadowolić się podawaniem kawy gwiazdom podczas przerw na planie. Sebastian (Ryan Gosling) to utalentowany jazzman, który rozmienia się na drobne grając do kotleta w podrzędnych spelunach. Tych dwoje poznaje się i zakochuje w sobie. Wraz z nadejściem sukcesów na polu zawodowym ich miłość zostaje wystawiona na próbę.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w Multikino Czechowice-Dziedzice, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj