czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1177

Filmy, które mieszkańcy Czechowic-Dziedzic oglądali w 2016 roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

W 2016 roku, według danych BoxOffice.pl, w Polsce sprzedano 51,5 miliona biletów. W kinie sieci Multikino w Czechowicach-Dziedzicach najchętniej oglądano polską produkcję "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

Reklama

W 2016 roku w kinach sieci Multikino w Polsce widzowie najchętniej oglądali: film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Pitbull. Nowe porządki", komedię "Planeta Singli", animację "Sekretne życie zwierzaków domowych" oraz komedię "Bridget Jones 3".

Natomiast w Multikinie w Czechowicach-Dziedzicach najlepszą frekwencję osiągnęły: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Planeta Singli", "Zwierzogród", "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" oraz "Sekretne życie zwierzaków domowych".

W 2017 roku na widzów czeka wiele gorących premier. W styczniu na wielkie ekrany wejdzie polska komedia "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" z Magdaleną Boczarską w roli głównej, a 10 lutego "Ciemniejszą stronę Greya" - kontynuacja melodramatu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Natomiast 17 marca premierę będzie miała "Piękna i Bestia" z Emmą Watson w roli Belli. W kolejnym miesiącu premierę będą mieli: "Szybcy i wściekli 8" oraz "Strażnicy galaktyki 2". W maju kina opanują: "Obcy: Przymierze" oraz "Piraci z Karaibów 5".

23 czerwca na ekranach pojawi się kontynuacja "Transformers: Ostatni rycerz", a w lipcu premierę będzie miał nowy film Christophera Nolana pt.: "Dunkierka". W październiku nie można przeoczyć takich produkcji jak: "Blade Runner 2049" z Harrisonem Fordem i Ryanem Goslingiem oraz "Thor: Ragnarok" z Chrisem Hemsworthem i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. W listopadzie do kin wejdzie "Liga Sprawiedliwości", a bieżący rok zamknie ósma część "Gwiezdnych wojen".

Nie zabraknie również ciekawych filmów familijnych. W repertuarze na najmłodszych będą czekały między innymi: "Sing", który miał premierę już 6 stycznia oraz roztańczona "Balerina". 9 lutego na ekrany wejdzie "LEGO® BATMAN: FILM", a w marcu "Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski". W kwietniu do kin trafi animowana komedia "Dzieciak rządzi". Natomiast w wakacje ekrany opanują "Auta 3" oraz "Gru, Dru i Minionki". Ostatnie miesiące 2017 roku będą należały do animacji: "LEGO® NINJAGO: FILM" "My Little Pony: Film", "Emojimovie" oraz "Coco".

Bilety na premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj