czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 stycznia 2017
  • 22 lutego 2017
  • wyświetleń: 2532

UEFA Champions League na wielkim ekranie Multikina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

T​ransmisja Ligi Mistrzów ponownie na ekranie Multikino Czechowice-Dziedzice. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w kinach sieci Multikino dzięki platformie nc+. Multikino wspólnie z nc+ pokaże wybrane mecze Ligi Mistrzów UEFA na wielkich kinowych ekranach!

Konkurs
Platforma nc+ zaprasza do Multikina na Ligę Mistrzów UEFA. Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

W środę, 15 lutego będzie można obejrzeć mecz Bayern Monachium - Arsenal Londyn, 21 lutego transmitować będziemy mecz Manchester City - Monaco, a dzień później - 22 lutego zapraszamy na Porto - Juventus.

Bilety na mecze można nabyć w Multikino Czechowice-Dziedzice, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

KonkursMultikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj