Rozrywka

  • 1 lutego 2017
  • 17 lutego 2017
  • wyświetleń: 2024

Fisz Emade Tworzywo wystąpi w Klubie Miasto

Materiał partnera:

Fisz Emade Tworzywo rusza w trasę koncertową po Polsce, która promować będzie nowy album pt. „Drony”. Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już w lutym w Klubie Miasto w Bielsku-Białej.Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienie i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues.

Od tamtego momentu do dzisiaj stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element - wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich poprzednia płyta „Mamut”, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.Na nowe wydawnictwo czekaliśmy 2 lata. Album „Drony” to opowieść o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają. Produkcja Emade - jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe.

Jeszcze nigdy utwory Fisza i Emade nie były tak melodyjne - ich nowa płyta aż skrzy się kapitalnymi refrenami, które można będzie chóralnie odśpiewywać razem z nimi na koncertach. Śpiew Fisza brzmi autentycznie, oddając w pełni całą gamę uczuć zapisanych w tekstach: od niepokoju po nadzieję. To na pewno efekt dorastania przy muzyce Voo Voo, która chcąc nie chcąc na pewno miała duży wpływ na braci Waglewskich. A co by nie powiedzieć - ich ojciec miał zawsze lekką rękę do pięknych i niebanalnych melodii.Koncert odbędzie się 17 lutego w Klubie Miasto, Plac Mickiewicza 2 Bielsko-Biała. Bilety w cenie 50 zł (w dniu koncertu 60 zł) do nabycia w internecie i następujących punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Chillout, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała

Klub Miasto


Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj