Rozrywka

  • 7 lutego 2017
  • 12 lutego 2017
  • wyświetleń: 1961

Zmysłowy walentynkowy weekend w czechowickim Multikinie

Materiał partnera:

Walentynki w Multikinie rozpoczynają się już 10 lutego. Na widzów czekają wyczekiwane premiery filmowe, w tym kontynuacja zmysłowego megahitu pt.: "Ciemniejsza strona Greya". Ponadto 17 lutego odbędzie się maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki. Już dziś kup bilety na walentynkowe premiery oraz na wydarzenia specjalne. Są one dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W tym roku Walentynki zostaną zdominowane (dosłownie i przenośni!) przez najpopularniejszą filmową parę tego roku, czyli Anę (Dakota Johnson) i Christiana (Jamie Dornan). W "Ciemniejszej stronie Greya" ich związek zostaje wystawiony na próbę. Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. W filmie, oprócz Dakoty Johnson i Jamiego Dornana zobaczymy także Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara - Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

Widzowie oczekujący innych doznań podczas filmowej randki mogą wybrać się na premierę "LEGO® BATMAN: FILM" - animowaną komedię o najmroczniejszym superbohaterze wszech czasów... A przynajmniej sam Batman tak o sobie mówi.

Ponadto Multikino przygotowało coś dla osób, dla których zmysłowy mrok sali kinowej bezproblemowo współgra z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnego maratonu filmowego ENEMEF: Noc Grozy - Antywalentynki widzowie zobaczą premierowo mroczny thriller Gore’a Verbinskiego "Lekarstwo na zycie", niepokojącą "Autopsję Jane Doe", koreański hit "Zombie Express" oraz przerażający "Lament".

Bilety na walentynkowy weekend można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj