czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 lutego 2017
  • 4 marca 2017
  • wyświetleń: 1493

W marcu odbędzie się konferencja "Nasz kobiecy świat"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

W dniach 3-4 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH "Stara Kablownia" oraz "Alternative Bar" zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. "Nasz kobiecy świat".

3 marca w godzinach od 17.00 do 19.00 w holu głównym CH "Stara Kablownia" odbędzie się pierwszy moduł - warsztaty kreowania swojego stylu pn. "Wizerunek i Ty, czyli jak nas widzą, tak nas piszą", prowadzone przez Agnieszkę Łyko - projektantkę mody, stylistkę i wizażystkę. Podczas spotkania uczestniczki m. in. dowiedzą się jak ogromna jest siła naszego wizerunku, poznają zasady stylizacji czy kompletowania garderoby.

4 marca w godzinach od 10.00 do 13.00 w "Alternative Bar" odbędzie się drugi moduł pn. "W szpilkach przez życie", prowadzony przez Agnieszkę Łyko - stylistkę oraz Annę Bednarczyk - psycholog i terapeutkę. W programie m. in. rozpoznawanie swojego typu sylwetki i dobieranie najkorzystniejszych fasonów, zestawianie różnych elementów garderoby w spójny stylistycznie ubiór, komponowanie stylizacji dostosowanych do sytuacji i pomagających osiągnąć zamierzony efekt a także psychologiczne znaczenie naszego wizerunku oraz słów kilka o trudnej sztuce akceptacji siebie, czyli coś dla ducha i coś dla ciała.
Nie zabraknie czasu na dyskusję oraz filiżankę aromatycznej kawy. Wstęp wolny.

Zapisy do 2 marca w dziale promocji MBP, przy ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5 lub pod numerem: (32) 215-30-34.

BM / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj