Rozrywka

  • 1 marca 2017
  • 11 marca 2017
  • wyświetleń: 1932

Bad girls - ladies night z okazji Dnia Kobiet

Materiał partnera:

Drogie Panie, kochane dziewczyny! Już 11 marca odbędzie się kolejna edycja ladies night. Tym razem będziemy się bawić z okazji Dnia Kobiet!

Nowe Miasto Sp. z o.o.,Miasteczko Westernowe Twinpigs


To prawda, na co dzień mamy wszystko zapięte na ostatni guzik, jesteśmy przykładnymi pracownikami, idealnymi matkami i ekspertami kulinarnymi. Z ledwością starcza nam czasu na kosmetyczkę, przy śniadaniu czytamy dwie strony książki, a przy ulubionym serialu znajdujemy chwilę na zrobienie listy zakupów. W ten jeden dzień możemy więc zapomnieć o wszystkim i stać się prawdziwymi BAD GIRLS!

Pod takim właśnie tytułem organizujemy kolejny babski wieczór w Miasteczku Westernowym TwinPigs. To czas na szaleństwo we własnym gronie, chwileczkę zapomnienia przy kolorowych drinkach, brak zahamowań przy pikantnych ploteczkach oraz przypomnienie wszystkim koleżankom, że parkiet należy właśnie do Was!

Co przygotowały dla Was nasze ekspertki od Lejdiskowego klimatu?
  • Pokaz Chippendales,
  • Konkursy z nagrodami o łącznej wartości 2000 PLN,
  • Animacje i zabawy tylko dla dorosłych,
  • Warsztaty zmysłowego tańca,
  • Pokaz bielizny erotycznej,
  • Profesjonalną obsługę barmańską,
  • Zabawę taneczną poprowadzi uwielbiana przez Was DJ AGA.


W cenie biletu dla każdej Lejdiski pyszna sałatka w wydaniu fit z drobnym deserem i lampką szampana oraz kawa i herbata!

Sobota, 11 marca godzina 19.30 - zapiszcie tę datę w kalendarzu, bo będzie to najlepsza impreza z okazji Dnia Kobiet w okolicy! Pamiętajcie, że ilość miejsc jest mocno limitowana. Kupujcie bilety w cenie 59 złotych online lub rezerwujcie pod numerem: (32) 416-08-00 lub 533-161-673. Uwaga! Zakup biletów online nie zwalania z obowiązku rezerwacji telefonicznej miejsca!

Po dokonaniu płatności na podany adres e-mail zostanie wysłany kod transakcji, który upoważnia do odbioru biletów oraz Twoje miejsce zostaje automatyczne zarezerwowane. Pamiętajcie, że aby siedzieć tuż koło swoich psiapsiółek, tuż po zakupie biletów online musicie zarezerwować miejsca telefonicznie. W innym przypadku będziemy sadzać Panie losowo.

Miasteczko Westernowe Twinpigs

44-240 Żory
ul. Katowicka 24

tel. +48 32 41 60 809
tel. +48 32 41 60 806Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Twinpigs - Miasteczko Westernowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twinpigs - Miasteczko Westernowe" podaj