czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 marca 2017
  • 8 marca 2017
  • wyświetleń: 1819

"Kong: Wyspa Czaszki" 8 marca przedpremierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

W środę, 8 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo film "Kong: Wyspa Czaszki" z Tomem Hiddlestonem i Brie Larson. Film wejdzie na ekrany 10 marca.

Reklama

"Kong: Wyspa Czaszki" to nowy film umiejscowiony w kinowym uniwersum "Godzilli". W roli tytułowej występuje największa małpa szołbiznesu, czyli King Kong. Tym razem jednak historia nie będzie skupiać się na tragicznej historii zwierzęcia wywiezionego wbrew swej woli z tajemniczej wyspy i wrzuconego w sam środek Nowego Jorku. Akcja "Konga: Wyspa Czaszki" rozgrywa się w latach siedemdziesiątych. Grupa badaczy wraz z ochraniającymi ich żołnierzami dociera na tajemniczy ląd na środku Pacyfiku. Szybko okazuje się, że piękna wyspa jest domem dla wszelkiego rodzaju dziwnych stworzeń, wśród których dosłownie góruje ogromny mityczny Kong. Rozpoczyna się walka o przetrwanie...

"Kong: Wyspa Czaszki" to wbrew pozorom naprawdę niezła propozycja na udany seans z okazji Dnia Kobiet. Film oprócz świetnej historii może pochwalić się także doborową obsadą. W rolach głównych występują tutaj m.in. Tom Hiddlestone, Brie Larson, John Goodman, John C. Reilly i Samuel L. Jackson.Bilety na pierwsze przedpremierowe pokazy filmu "Kong: Wyspa Czaszki" będzie można nabyć w kasie kina, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Wszyscy klienci Orange dzięki akcji Środy z Orange mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans. Akcja obejmuje również filmy 3D i projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe znajdujące się w ofercie Multikina w środy.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj