Reklama

Rozrywka

  • 22 marca 2017
  • 26 marca 2017
  • wyświetleń: 1733

"Zając Max ratuje Wielkanoc" w czechowickim Multikinie

Materiał partnera:

Od 24 marca w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo film animowany "Zając Max ratuje Wielkanoc". Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.

Max - mały zając z wielkiego miasta - marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie - niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła - starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Herminę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę - przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.

W polskiej wersji językowej, u boku Piotra Adamczyka wystąpili również: Róża i pilot z przebojowej animacji "Mały Książę", czyli Anna Cieślak i Włodzimierz Press a także Joker z produkcji "LEGO® BATMAN: FILM" - któremu głosu użyczył Waldemar Barwiński. Reżyserią dubbingu zajął się Dariusz Błażejewski ("Misiek w Nowym Jorku", "Ups! Arka odpłynęła", "Zambezia") a dialogi z animowanego na polski przełożyła Zofia Jaworska ("Gdzie jest Dory", "W głowie się nie mieści").Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie http://www.multikino.pl

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj