Rozrywka

  • 3 marca 2017
  • 3 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 4485

[ZDJĘCIA] Kilka ton czekolady i innych słodkości na bielskim Rynku!

Od piątku do niedzieli na bielskim Rynku trwał Festiwal Czekolady i Słodkości! Druga edycja festiwalu, zgodnie z zapowiedziami organizatorów, byłą dużo atrakcyjniejsza niż zeszłoroczna. No i najważniejsze: nie zabrakło czekolady i łakoci!

Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot. bielsko.info


Czekolada byla głównym motywem festiwalu, niemniej towarzyszyły jej także inne słodkie przysmaki. Na festiwalu każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od zachwycających oko i podniebienie czekoladek, jak i wszelkiego rodzaju słodkości w postaci, ciast, ciastek, cukierków oraz lizaków.

W strefie kulinarnej odbywały się pokazy i degustacje. Gościem była Karolina Kaczmarczyk, autorka bloga "Zasmakuj w Świecie". Czekoladowe wariacje w obiadowym wydaniu można było znaleźć w menu Catering Styl i Smak. Do zabawy z czekoladą, związaną z warsztatami tworzenia pralinek zapraszała z kolei firma Bosshart - prawdziwi czekoladowi pasjonaci, znawcy pralin i trufli.

Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017
Festiwal Czekolady i Słodkości - 01.04.2017 · fot. bielsko.info


Na najmłodszych gości czekała strefa artystycznych i kreatywnych zabaw: malowanie czekoladą, dekorowanie domku Baby Jagi piernikami marki "Tago", projektowanie tortu urodzinowego. Mali cukiernicy mogli za pomocą zabawek "Smoby Chef" samodzielnie przyrządzić wyjątkowe smakołyki z czekolady.

Nie zabrakło również doznań słuchowych, a to za sprawą licznych koncertów grup z Miejskiego Domu Kultury oraz zespołów Plus/Minus Kosmos oraz Five 0'Clock Orchestra. W sobotę w ramach festiwalu odbyła się takę zbiórka krwi.

Zapis relacji na żywoLoading...

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.