czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 kwietnia 2017
  • 26 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2710

Dzień z "Obcym" już 26 kwietnia w Multikinie Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

​26 kwietnia, w oczekiwaniu na premierę filmu "Obcy: Przymierze", sieć Multikino zaprasza na Dzień z "Obcym". Podczas wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie produkcję "Obcy - 8. pasażer Nostromo" z 1979 roku. Ponadto na fanów czeka serii czeka niespodzianka.

Dzień 26 kwietnia nie został wybrany przypadkowo, nawiązuje bowiem do planety LV-426 z klasycznego cyklu o Obcym. Widzowie poza kultowym "Obcym - 8. pasażer Nostromo" w reżyserii Ridleya Scotta z 1979 roku, jako pierwsi będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie ekskluzywne materiały z najnowszej produkcji "Obcy: Przymierze". Film wejdzie do kin 12 maja.

"Obcy - 8. pasażer Nostromo" jest zaliczany do klasyki kina science fiction. To właśnie w tym kosmicznym horrorze z 1979 roku po raz pierwszy pojawia się tytułowe monstrum - perfekcyjna maszyna do zabijania zaprojektowana przez H.R. Gigera, mistrza niepokojących dzieł sztuki. Harry Dean Stanton szukający kota Jonesy’ego, Tom Skerrit błądzący po omacku w szybkie wentylacyjnym, Sigourney Weaver biegnąca po pokładzie "Nostromo" i wreszcie klasyczna scena narodzin potwora - to trzeba zobaczyć na dużym ekranie.

Bilety na Dzień z "Obcym" można nabyć od 10 kwietnia w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj