czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2017
  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1741

Tede & Sir Mich "Pół Życia Na Żywo" - retransmisja koncertu w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Multikino i Wytwórnia Wielkie Joł prezentują wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany "Pół Życia Na Żywo". Jest to zapis niecodziennego wydarzenia, które odbyło się 4 grudnia 2016 roku w warszawskim klubie Stodoła, podczas którego Tede wystąpił w akompaniamencie ponad dwudziestu muzyków.

KonkursPół Życia Na Żywo to przekrój twórczości TEDE od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka, aż po dzień dzisiejszy. Utwory nie prezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję. Gościnnie występują między innymi Grzegorz Skawiński, Waldemar i Adam Tkaczyk, czyli prawie cały zespół Kombii, a także wokalistki - Setka, Patricia Kazadi i Sylvia Grzeszna oraz kwartet smyczkowy Con Le Corde.

Tede & Sir Mich


- Wiele miesięcy przygotowań zaowocowało świetnym koncertem, który został dopracowany w każdym szczególe. Świetne widowisko i niezapomniane wydarzenie, które powinien zobaczyć każdy fan - nie tylko rapu, ale po prostu dobrej muzyki - mówi Adam Romanowski, redaktor naczelny Magazynu Vaib.

- Widziałem setki koncertów w swoim życiu, w tym dziesiątki hiphopowych. Koncert TEDE w Stodole śmiało mogę zaliczyć do najlepszych rapowych produkcji, które miałem okazję przeżywać na żywo - komentuje Piotr Tarasewicz, CGM.pl

- Wyjątkowy koncert i niesamowita energia. To po prostu trzeba zobaczyć - dodaje Sir Mich.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 kwietnia o godzinie 20.00 i potrwa około 130 minut. Koncert od 15 lat. Cena biletu wynosi 24 zł.

Tede & Sir Mich

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj