czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2017
  • 22 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 12475

[WIDEO] Na parkingu przed Sferą stanęło ponad 20 food trucków

Po tradycyjnej, świątecznej kuchni czas na zupełną odmianę. W ten weekend wszyscy miłośnicy food trucków oraz amatorzy potraw z różnych zakątków świata mogą wziąć udział w kolejnej edycji inwazji food trucków.

Reklama

Loading...


Na parkingu przed Galerią Sfera stanęło ponad 20 food trucków oferując m.in. amerykańskie hot-dogi, burgery, kuchnię Tex-Mex czy azjatyckie pierożki Dim Sum. Food trucki będą stały na parkingu do niedzieli włącznie (czynne od 12:00).

Inwazja Food Trucków w Bielsku-Białej - 22.04.2017 · fot. bielsko.info


Na parkingu przed Sferą można spróbować także belgijskich frytek oraz lemoniady John Lemon z Katowic. Na miłośników słodkich smaków czekają m.in. bąbelkowe wafle - zupełna nowość tego sezonu, a także owoce w czekoladzie, czy słodkie churros prosto ze słonecznej Hiszpanii.

W niedzielę, między 17.00 a 18.00 zaplanowano także "Bielskie Mistrzostwa w Jedzeniu Na Czas", w kategoriach: burger, hot-dog i najostrzejsze danie Tex-Mex.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1899358367009294

aka, ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.