Rozrywka

  • 8 maja 2017
  • 12 maja 2017
  • wyświetleń: 2412

Filmowy Klub Seniora zaprasza na biograficzny film "Gwiazdy"

Za nami:

W piątek, 12 maja o godzinie 18.00 w kinie Świt będzie można zobaczyć dramat biograficzny pt. "Gwiazdy".

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter. Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów - Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena. Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.Czas trwania: 1 godz. 46 min.
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Gatunek: biograficzny, sportowy
Produkcja: Polska
Obsada: Mateusz Kościukiewicz (Jan Banaś), Sebastian Fabijański (Ginter), Karolina Szymczak (Marlena), Aleksandra Gintrowska (Jola)

Dla seniorów (legitymacja emeryta lub rencisty) cena biletu 10 zł. Dla pozostałych widzów 13 i 15 zł.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj