Rozrywka

  • 9 maja 2017
  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 4454

Piknik Rodzinny wraz z VI Parafialnym Dniem Wspólnoty

W sobotę, 20 maja na boisku sportowym przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli odbył się Piknik Rodzinny połączony z VI Parafialnym Dniem Wspólnoty.

Piknik Rodzinny wraz z VI Parafialnym Dniem Wspólnoty - 20.05.2017 · fot. Iwona


Zarząd Osiedla "Centrum" wraz z ojcem proboszczem i Radą Parafialną dziękuje wszystkim, którzy bawili się z nami! Mamy nadzieję, że Wam się podobało i miło spędziliście sobotnie popołudnie i wieczór! Na wspólną zabawę przybyły tłumy, ponad 400 osób.

Na każdego czekały atrakcje dla ducha i dla ciała. Jesteśmy również wdzięczni, że tak pięknie włączaliście się do wspólnych zabaw. Oglądaliśmy występy:
- Dziecięcej Służby Maryjnej,
- Scholi,
- Magis,
- Chóru Parafialnego "Bobolanie".

Kiełbasa z grilla miała ogromne powodzenie, a ciasta domowe, upieczone przez panie z Apostolstwa Modlitwy schodziły, jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki". W wesołym nastroju mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolicznych miejscowości mogli spotkać się z licznym gronem znajomych, co jest tak ważne dla każdej wspólnoty, a coraz trudniejsze do zrealizowania.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom, którzy wsparli realizację tej imprezy oraz gorąco dziękują wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pracę, aby impreza tak się udała. Zapraszamy za rok wszystkich mieszkańców z rodzinami, którym patron naszego miasta jest bliski sercu.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.