Rozrywka

  • 18 maja 2017
  • 4 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2813

XIII Osiedlowy Dzień Dziecka na terenie Ogrodu "Relaks"

Za nami:

W niedzielę, 4 czerwca na terenie Ogrodu "Relaks" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się XIII Osiedlowy Dzień Dziecka.

W godzinach od 10.30 do 15.30 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi: gry i konkursy ogrodowe z upominkami i nagrodami, konkurs o tematyce przyrodniczej oraz konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych. Na najmłodszych będą czekać również dmuchane atrakcje i inne.

Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, okolicznościowe upominki i nagrody za udział w grach i konkursach.

Zapisy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przyjmowane są od 18 do 31 maja w godzinach 15.00-18.00 na terenie Ogrodu "Relaks". Liczba uczestników ograniczona. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, rok urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika (lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie. Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 7 zł (na ciepły posiłek).

Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 603-067-422. Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka" jako współorganizatora imprezy.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

R.O.D. Relaks - Storczyk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "R.O.D. Relaks - Storczyk" podaj